Profil firmy

   Enan s.a. jest obecny na polskim rynku od ponad 35 lat. Dziś to jeden z najszybciej rozwijających się producentów i dystrybutorów akcesoriów dla różnych branż, w tym: it, audio-video, telekom oraz agd. Jesteśmy kluczowym dostawcą sprzętów zasilających, akcesoriów komputerowych, akumulatorów, uchwytów, produktów foto-video, toreb oraz akcesoriów do urządzeń mobilnych. Naszą mocną stroną są także kable do wielu różnych urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Jesteśmy właścicielem marek 4WORLD (kable, ekrany projekcyjne, akcesoria komputerowe) oraz WHITENERGY (baterie do notebooków, oświetlenie, zasilacze do notebooków, zasilacze dedykowane i inne akcesoria).

   Jesteśmy jednym z niewielu polskich producentów zamienników baterii oraz zasilaczy do laptopów. Ułatwiliśmy dopasowanie tychże produktów poprzez autorskie rozwiązanie, jakie stanowi wyszukiwarka FINDER. Enan s.a. to także autoryzowany dystrybutor takich marek jak: DURACELL, DICOTA, ALESSIi, ONE FOR ALL, RE-FUEL, SEAWAG, SILK'n (pełna oferta: http://enan.pl/enan/56/Duracell). Posiadamy nieograniczony dostęp do rynku, oparty na fundamencie naszych kompetencji oraz doświadczeniu. Nasze produkty dostarczamy do wszystkich dostępnych kanałów sprzedaży, m.in. do największych sieci RETAIL. Do naszych strategicznych kanałów biznesowych poza kanałem RETAIL należą: DYSTRYBUCJA elektroniki, sklepy ONLINE, małe i średnie przedsiębiorstwa (SMB), sprzedaż do krajów Europy (EXPORT) oraz markety ELEKTRO i składy budowlane.

   Posiadamy nowoczesne, zautomatyzowane centrum logistyczne zarządzane przez system WMS - SAP, któremu zawdzięczmy sprawne i szybkie dostawy. Pracujemy na systemie ERP SAP, który zaliczany jest do najlepszych systemów do zarządzania firmą na świecie. Korzystamy także z systemu business intelligence OLAP- opracowanym na strukturze kostki, która umożliwia błyskawiczną analizę danych. 


https://www.youtube.com/watch?v=q0_VAao9B54 

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter