Whitenergy

   Whitenergy to wiodąca marka rozwiązań, które dostarczają energię elektryczną do urządzeń mobilnych. W ramach asortymentu na szczególną uwagę zasługują baterie i zasilacze do notebooków, które kojarzone są nie tylko na polskich, ale i europejskich rynkach.  Większość opakowań marki Whitenergy  produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Takie podejście pozwala na prowadzenie ekologicznego i społecznie odpowiedzialnego biznesu. Stosujemy najnowsze technologie w produkcji, które zwiększają wydajność sprzętów, ale przede wszystkim pozwalają na odczucie kolosalnej różnicy, jeśli chodzi o oszczędność energii.

   Whitenergy stawia na jakość, słabej klasy peryferia mogą być wręcz niebezpieczne dla Twoich sprzętów. Podobnie z zamiennikami, które pozostają w korzystnej cenie. Kolejną cechą wyróżniającą markę jest jej wysoka bezawaryjność. Każdy element taki jak: ogniwa, układy elektroniczne, obudowy, wykonany jest w 100% z fabrycznie nowych, przetestowanych komponentów. 

Inne produkty marki - przetwornice samochodowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które często podróżują samochodem, a chcą swobodnie korzystać w trasie z urządzeń zwykle zasilanych z gniazda sieciowego. Dzięki funkcji przetwarzania prądu możliwe jest zasilanie z gniazda zapalniczki takich urządzeń jak laptop, kamera, ładowarka telefonu czy odtwarzacz DVD. Pod marką Whitenergy kryją się również  adaptery oraz wysokiej jakości żarówki i taśmy LED. Właścicielem marki jest firma Enan S.A.

Do dyspozycji posiadamy użyteczną wyszukiwarkę - Finder - centrum informacji produktowej. Link jest dostępny poniżej, na stronie marki oraz na platformach partnerów handlowych. Główne zadanie Finder'a stanowi sprawne dobranie baterii, zasilacza do danego modelu laptopa lub aparatu fotograficznego.

Whitenergy – moc, która daje pewność


Zobacz więcej na:
www.whitenergy.com

https://newfinder.whitenergy.com/Home/Index?lang=pl

Czytaj więcej o Finderze w zakładce aktualności. 

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter