4World


   Jesteśmy dumnymi właścicielami marki 4World, producenta akcesoriów komputerowych, kabli, uchwytów biurkowych i TV, ekranów projekcyjnych, urządzeń bluetooth, a także sprężonego powietrza . Marka posiada ogromne doświadczenie w branży i cieszy się zaufaniem odbiorców. Jesteśmy jednym z częściej wybieranych dostawców akcesoriów komputerowych, zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i przedsiębiorstwa rozlokowane w całej Europie. To dla nich nieustannie powiększamy ofertę i wybieramy tylko te urządzenia, które przejdą najpierw nasze testy.

  Dostarczamy kable sieciowe, hdmi, USB, adaptery także organizery na kable. W ofercie znajdziemy także uchwyty do samochodu, czytniki kart, zestawy czyszczące sprzęt komputerowy oraz monitory LCD, sprężone powietrze, konwertery, słuchawki, klawiatury, myszki, prezentery, ekrany projekcyjne, transmitery, przełączniki, okulary VR, uchwyty do telewizorów i wiele innych. 

   Od 13-stu lat działamy w oparciu o wartości, które cenimy w naszej codziennej pracy, zarówno z dostawcami, klientami jak i pracownikami. Przede wszystkim zależy nam na odpowiedniej relacji bardzo dobrej jakości do zachęcającej ceny.

   Naszym celem jest odpowiadanie na nieustannie kształtujące i zmieniające się tendencje rynkowe. Chcemy by nasze produkty uwalniały potencjał i wyobraźnię naszych użytkowników, którzy stanowią dla nas centrum zainteresowania.

Jesteśmy dla Ciebie. Jesteśmy dla świata


Odwiedź stronę i przekonaj się: 

www.4world.com

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter