Iris

   Firma I.R.I.S. została utworzona w 1986 roku w Belgii, od tamtego czasu rozszerzyła swoją działalność o biura na Florydzie (U.S.A.), w Hong Kongu, Francji, Luxemburgu, w Niemczech oraz Holandii.  I.R.I.S. jest wiodącą marką na rynku, w dziedzinie mobilnych skanerów oraz oprogramowania OCR do szybkiego i inteligentnego rozpoznawania pisma. Urządzenia pozwalają bez ograniczeń, skanować oraz przetwarzać dane w wielu językach na świecie. Za sprawą zaawansowanego technologicznie oprogramowania można przenosić dokumenty z formy papierowej do cyfrowej tzw. chmury. Profesjonalne rozwiązania jakie oferuje marka I.R.I.S. umożliwiają skuteczniejsze zarządzanie dokumentami elektronicznymi oraz usprawniają przepływ informacji w firmach i administracji.

 

 

   W I.R.I.S. tworzymy oprogramowanie i produkty, które pomagają ludziom zwiększyć ich wydajność podczas skanowania i konwertowania dokumentów. Ułatwiamy skanowanie, edytowanie i udostępnianie plików cyfrowych.  I.R.I.S. to producent najnowocześniejszego na świecie oprogramowania i skanerów do rozpoznawania pisma, w tym także i odręcznego!

Zobacz więcej na:

http://www.irislink.com/

enan s.a. jako autoryzowany dystrybutor marki Nite Ize

enan s.a. koncentruje się na rozwoju asortymentu oraz dostarczaniu wyłącznie sprawdzonych produktów zaufanych producentów, w związku z czym nasza oferta produktowa została poszerzona o akcesoria amerykańskiej marki Nite Ize.(...)

Czytaj dalej

enan s.a. został autoryzowanym dystrybutorem marki G&BL

enan s.a. stawia na nieustający rozwój relacji biznesowych i poszerzanie działalności, czego wynikiem jest nawiązanie kolejnej, wartościowej współpracy. Zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy G&BL, specjalizującej się w produkcji kabli i akcesoriów do smartfonów, audio-wideo oraz IT. G&BL posiada szeroką gamę produktów, dba o ich wysoką jakość oraz korzysta wyłącznie z innowacyjnych koncepcji, co uczyniło markę rozpoznawalną na całym świecie.(...)

Czytaj dalej

Newsletter